Android Telefon Ekranı Pc'ye Yansıtma 2018 Lagu MP3 dan Video Download


Listen: 139.2K

Date: 20 May 2018

Duration: 06:33

Likes: 1.2K

Android Telefon Ekranı Pc'ye Yansıtma 2018 Video :

Description:

Android Telefon Ekranı Pc'ye Yansıtma 2018, Ücretsiz olarak android telefon ekranı görüntüsü pc yansıtma ve ekran görüntüsünü kaydetmek yada bilgisayar da android oyunları oynamak, filmleri veya videoları daha büyük bir ekranda izlemek mi istiyorsunuz.

Özellikle oyun oynarken android cep telefon ekranını PC'nize yansıtmak istemenizin çok doğal.. Peki cep telefonu ekran görüntüsü bilgisayar ekranına kablolu yada kablosuz nasıl aktarılır öğrenmek istiyorsan videomuzu sonuna kadar izleyiniz.

Android Telefon USB hata ayıklamayı etkinleştirme işlemi nasıl yapılır?

Android cep telefonları için kullanabileceğiniz en iyi ekran yansıtma uygulaması sizce hangisidir?

Eminim ki şimdi merak ediyorsunuz, Android telefon ekranınızı PC'nize yansıtmanıza veya oynatmanıza izin veren ücretsiz uygulama Vysor kurulumu için sadece videomuzu izlemeniz yeterli.

►Youtube Video Montaj Programları : https://youtu.be/ZfXeiRx5EoY

Bu yöntemde öne çıkan nokta, android üzerinden PC'ye erişebilmenizdir. Masaüstü bilgisayardan veya dizüstü bilgisayarınızdan android telefon ekran görüntüsüne erişebilmek için bilgisayar klavyenizi ve farenizi kullanabilirsiniz.

► telefon ekranını bilgisayara yansıtma kablolu
► samsung cep telefon ekranını pc yansıtma
► android telefon ekranını bilgisayara yansıtma
► bozuk telefon ekranını bilgisayara yansıtmak
► cep telefonu bilgisayara nasıl bağlanır

Vysor, Android cihazınızı PC veya Mac'ten hızlı bir şekilde yansıtmak, yayınlamak ve hatta kontrol etmek için nispeten yeni bir uygulamadır. Diğer uygulamalardan farklı olarak, Vysor Android cihazınızı bilgisayara yayınlamak için bir Chrome uygulaması kullanır.

☼ Şimdi Youtube Kanalıma Destek Olmak İstiyorsanız ! Önce ;

► Youtube Kanal Videomu Beğen.
► Youtube Kanal Videomu Paylaş.
► Youtube Kanalıma Abone Olmayı Unutmayınız

Download Lagu MP3 Terkait :

Search Keyword: Download lagu Android Telefon Ekranı Pc'ye Yansıtma 2018 Mp3 Gratis, download mp3 Android Telefon Ekranı Pc'ye Yansıtma 2018, download musik Android Telefon Ekranı Pc'ye Yansıtma 2018, download Video Android Telefon Ekranı Pc'ye Yansıtma 2018, Android Telefon Ekranı Pc'ye Yansıtma 2018 mp4
Download Lagu